Jeans-Stealer Den
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Votati personajul preferat, Editia 1

+2
Tarash_Bulba
Bogdan
6 participanți

Preferatul vostru este?

Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_lcap20%Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_rcap 20% [ 1 ]
Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_lcap20%Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_rcap 20% [ 1 ]
Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_lcap40%Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_rcap 40% [ 2 ]
Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_lcap0%Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_lcap0%Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_lcap20%Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_rcap 20% [ 1 ]
Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_lcap0%Votati personajul preferat, Editia 1 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Total voturi : 5

Sondaj inchis

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Votati personajul preferat, Editia 1 Empty Votati personajul preferat, Editia 1 Mar Feb 14, 2012 1:52 pm

Bogdan

Bogdan
Furacios de Gin

Dragii mosului, inca o noua sesiune de voturi, dedicata eroilor Chaos Space Marines. Am sa va rog sa va alegeti preferatul sa vedem cine castiga. Daca aveti bunavointa sa spuneti si DE CE va place cu atat mai bine. In 15 zile voi vedea rezultatul final.

2Votati personajul preferat, Editia 1 Empty Re: Votati personajul preferat, Editia 1 Mar Feb 14, 2012 3:04 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

Lucica, pt. ca, chiar daca va fi infrant de cineva, ii va lua locul. Si in acest fel, nu poate fi vreodata infrant cu adevarat. Twisted Evil


Si pt. ca am miniatura pictata de venerable wolf. Razz


P.S.: De curiozitate, de ce te intereseaza sa stii?

3Votati personajul preferat, Editia 1 Empty Re: Votati personajul preferat, Editia 1 Mar Feb 14, 2012 3:21 pm

viktorslama


Furacios Biban

Failbaddon, pentru că a refuzat ascensiunea la daemonhood pentru că e încă prea fail ca să o merite.

4Votati personajul preferat, Editia 1 Empty Re: Votati personajul preferat, Editia 1 Mar Feb 14, 2012 8:33 pm

Bogdan

Bogdan
Furacios de Gin

Doar curiozitate actually. Vom vedea la sfarsit cine castiga. Si eu sunt tot pentru Lucica.

5Votati personajul preferat, Editia 1 Empty Re: Votati personajul preferat, Editia 1 Joi Feb 16, 2012 4:59 pm

Garak

Garak
Admin

Kharn. Because he will ....

KILL! MAIM! BURN! KILL! MAIN! BURN! BLOOD FOR THE BLOOD GOD! SKULLS FOR THE SKULL THRONE!


Yeah, that.

6Votati personajul preferat, Editia 1 Empty Re: Votati personajul preferat, Editia 1 Vin Feb 17, 2012 1:51 pm

Bogdan

Bogdan
Furacios de Gin

Lucica conduce inca! Votati oameni buni, votati! Kharn, cred ca e my 2nd favourite.

7Votati personajul preferat, Editia 1 Empty Re: Votati personajul preferat, Editia 1 Vin Feb 17, 2012 3:27 pm

Night


Furacios Biban

Huron..... nu ai vazut Huron Does? XD

Bogdan

Bogdan
Furacios de Gin

9Votati personajul preferat, Editia 1 Empty Re: Votati personajul preferat, Editia 1 Lun Apr 02, 2012 5:46 pm

Kelvon

Kelvon
Furacios de Gin

Eu il votez pe Azhek Ahriman daca e vorba de fluff. Pentru reguli il prefer pe Kharn.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum