Jeans-Stealer Den
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Infinity miniatures

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Infinity miniatures Empty Infinity miniatures Sam Iul 13, 2013 11:11 pm

VenerableWolf


Furacios Biban

dupa o discutie indelungata cu seful meu am reusit sa il conving sa aduca la Red Goblin miniaturi de Infinity. Ele vor fi la pretul de pe siteul celor de la Corvus Beli. Pentru cei interesati ne pregatim sa facem o comanda si oferim un discount de 10% pentru orice precomanda. Cine doreste sa ma contacteze si ii voi trimite lista de preturi. Eu sper ca acest lucru va contribui la cresterea comunitatii si raspandirea jocului.

2Infinity miniatures Empty Re: Infinity miniatures Dum Iul 14, 2013 11:22 am

sataniel

sataniel
Furacios de blugi

Very good news. Si ca sa sustin initiativa tot ce e de infinity si comandat prin mine, o sa comand de la voi.

Pe mine m-ar interesa sa fac doua comenzi. (Hellcats Ref. 280563-0423 + Salyut Zonds Ref. 280538-0231) + (Infinity - Artbook One Reference : 289601 + free mini Very Happy) Spune-mi te rog exact procedura de comanda.

http://web.info.uvt.ro/~mpopescu

3Infinity miniatures Empty Re: Infinity miniatures Dum Iul 14, 2013 3:36 pm

VenerableWolf


Furacios Biban

trimite-mi un mail pe racolta_r@yahoo.com si iti trimit formularul de comanda cu toate preturile. si tu mi-l trimiti inapoi completat. Fiind vorba de precomanda va trebui sa platesti comanda inainte sa o trimite. De aia am pus reducerea de pret ca sa bazam pe cat posibil comanda pe banii clinetilor. Fiind vara, cash flowul nu e fantastic nici la noi. Asa ca ne-ar ajuta asta. Vei primi oricum la schimb un voucher pe suma respectiva ca sa o ai ca dovada ca ai platit. Dar astea sunt detalii care le povestim probabil pe sfarsit de luna candva.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum