Jeans-Stealer Den
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Chimera unit

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Chimera unit Empty Chimera unit Dum Iul 14, 2013 3:43 pm

VenerableWolf


Furacios Biban

are cineva experienta cu Chimera si Pupniks ? am pus mana recent pe o cutie dar nu am idee cum sa folosesc unitatea fiind axata foarte mult pe CC. Si jucand Corregidor mai mult nu prea stiu cum se foloseste. Dar lucram si la o lista de Bakunin in care sa o includ, Also.... cum tratezi in mod eficient cu Impersonation ? ultima data mi-am luato pe coaja tare de la un Impersonator care mi-a trecut fluierand prin jumatate armata pana a murit accidental de la un combi rifle de Alguacil.

2Chimera unit Empty Re: Chimera unit Dum Iul 14, 2013 9:45 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

Mihai a folosit pupniks intr-un meci acu ceva timp. M-am cam kkt pe mine, ca la un punct bucata is destul de tari...am fugit de ei si am tras cu tot ce era in zona pana au murit. Mi-au cam dat bataie de cap pt. cate puncte valoreaza. Saracii highlanderi si-au cam luat-o de la animalutze...inainte sa ii impuste restul armatei.Very Happy 

3Chimera unit Empty Re: Chimera unit Lun Iul 15, 2013 11:56 pm

VenerableWolf


Furacios Biban

am terminat de asamblat miniaturile. Absolut oribil kitul... e un cosmar la capitolul asamblare. Mai nimic nu se potriveste cum trebuie si la Chimera a trebuit sa recurc la o conversie ca sa o fac sa arate decent. Fucking hate old kits.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum