Jeans-Stealer Den
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Am sala pt joace

+2
Tarash_Bulba
NDC_BC
6 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Am sala pt joace Empty Am sala pt joace Joi Ian 12, 2012 4:59 pm

NDC_BC


Furacios Biban

Bun , deci cum zice titlu , am sala , valabila in 3 saptamani + spatiu de depozitat teren la pretul de 0 lei , e pe langa CS . Deci teoretic in 3 saptamani ne putem relua activitatea fara prea mult stres Very Happy

2Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Joi Ian 12, 2012 6:00 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

NDC_BC a scris:Bun , deci cum zice titlu , am sala , valabila in 3 saptamani + spatiu de depozitat teren la pretul de 0 lei , e pe langa CS . Deci teoretic in 3 saptamani ne putem relua activitatea fara prea mult stres Very Happy

Tu vorbesti serioooos? Shocked Ar fi super. Very Happy

3Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Joi Ian 12, 2012 6:21 pm

NDC_BC


Furacios Biban

da , vorbesc serios , e vb de aia in care am vrut sa dam apoc battle , nu e cine stie ce dar e gratis Wink

4Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Joi Ian 12, 2012 9:52 pm

viktorslama


Furacios Biban

Very Happy Very Happy Very Happy

5Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Mier Ian 18, 2012 3:14 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

NDC_BC a scris:da , vorbesc serios , e vb de aia in care am vrut sa dam apoc battle , nu e cine stie ce dar e gratis Wink

Deci pe cand sa ne propunem sa ne intalnim? Sambata cealalta?
Darius, avem mese pe care sa jucam? Eventual sa vb. pe mess mai indetaliu cum facem....

6Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Joi Ian 19, 2012 9:18 am

NDC_BC


Furacios Biban

ok , deci mese nu sunt o problema , si sala ar fi disponibila de sambata asta de pe 21, doar sa stiu ca eu am cheile de acolo si as putea sa astept in fata la cs la ora 1 si sa incepem de acum sau de sambata viitore rmana la alegerea voastra Wink

7Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Joi Ian 19, 2012 10:41 am

viktorslama


Furacios Biban

Eu aș veni de-acum Very Happy anyone else?

8Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Joi Ian 19, 2012 2:26 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

NDC_BC a scris:ok , deci mese nu sunt o problema , si sala ar fi disponibila de sambata asta de pe 21, doar sa stiu ca eu am cheile de acolo si as putea sa astept in fata la cs la ora 1 si sa incepem de acum sau de sambata viitore rmana la alegerea voastra Wink

Eu nu pot de sambata asta. De sambata viitoare insa? Fara numar, fara numar.... Very Happy

9Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Joi Ian 19, 2012 6:23 pm

NDC_BC


Furacios Biban

deci pt cine vine asta e nr meu : 0748116932 , lasati un post sau un sms sa stiu daca merg la 1 in fata la cs sa astept bounce

10Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Joi Ian 19, 2012 11:42 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

NDC_BC a scris: sa stiu daca merg la 1 in fata la cs sa astept bounce

Sa nu uitati de teren ! Nu de alta dar o masa goala e cam trista Wink .


P.S.: Ne vedem sambata ailalta... Twisted Evil

11Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Vin Ian 20, 2012 11:12 am

Bogdan

Bogdan
Furacios de Gin

Deci ne vedem acolo Smile Darius give us some fkin' directions Smile O adresa ca eu is pe langa Very Happy

12Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Vin Ian 20, 2012 3:56 pm

NDC_BC


Furacios Biban

Bogdan , uite directions : in fata la CS la ora 1 Smile o sa astept acolo pana la 1:15 sa vad dacavine cineva sau e doar fum fara foc Smile)

13Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Vin Ian 20, 2012 6:04 pm

NDC_BC


Furacios Biban

ok deci o sa aman pe sambata viitoare din lipasa de oameni , 4 stiu ca nu vin , si ultimu pe care l-am contacat nu raspunde la tel , deci hai sa zic 5 nu vin , plm aman pe sambata viitoare , macar asa apuc sa mai lucrez la teren , o sa pun ceva poze la sectiune de teren facut cu buget mic in sufragerie Smile)

14Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Vin Ian 20, 2012 6:49 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

NDC_BC a scris:ok deci o sa aman pe sambata viitoare din lipasa de oameni , 4 stiu ca nu vin , si ultimu pe care l-am contacat nu raspunde la tel , deci hai sa zic 5 nu vin , plm aman pe sambata viitoare , macar asa apuc sa mai lucrez la teren

Nu te supara mai Darius. Am auzit povesti cum ca cu cat te abtiicu atat placerea e mai mare dupa. Razz

Dar acuma pe o nota serioasa, o sa vezi ca o sa fie bine, numa sa scape lumea de obligatiile de inceput de an si apoi liber la cafteala;)

NDC_BC a scris: o sa pun ceva poze la sectiune de teren facut cu buget mic in sufragerie Smile)

Yep. Pics pls! Laughing

15Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Vin Ian 20, 2012 8:15 pm

sataniel

sataniel
Furacios de blugi

Nici eu n-as fi putut veni nici sambata asta si nu voi putea nici urmatoarea.

http://web.info.uvt.ro/~mpopescu

16Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Vin Ian 20, 2012 9:08 pm

viktorslama


Furacios Biban

cine are restul terenului?

17Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Vin Ian 20, 2012 9:13 pm

Redun

Redun
Furacios Biban

Samabata asta nu pot sa vin, dar urmatoarea da. Cine are chef de Infinity (150 puncte)?

18Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Mier Ian 25, 2012 9:50 am

NDC_BC


Furacios Biban

ok deci , sambata de la ora 1 la 1:20 o sa fac de garda in fata la cs sa vad daca se aduna lume care poate sa aduca si trupeti e si mai bine , ne intinde-m la un joc Very Happy

19Am sala pt joace Empty Re: Am sala pt joace Joi Ian 26, 2012 7:07 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

NDC_BC a scris:ok deci , sambata de la ora 1 la 1:20 o sa fac de garda in fata la cs sa vad daca se aduna lume care poate sa aduca si trupeti e si mai bine , ne intinde-m la un joc Very Happy
Da' voi in sectiunea "jocul de sambata" nu cititi? Evil or Very Mad

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Sala CS (bla bla)

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum