Jeans-Stealer Den
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Empty Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Dum Sept 23, 2012 5:13 pm

sataniel

sataniel
Furacios de blugi

Pe 3-4 noiembrie sunt nationalele in bucuresti. Cum am drum acolo weekendul ala s-ar putea sa vreau sa particip, asa ca am sa joc Warmachines cand am ocazia cu cine am ocazia. Momentan nu stiu mai multe detalii. Din pacate noi in Timisoara am ramas doar 3, dar poate o sa atragem noi recruti.

http://web.info.uvt.ro/~mpopescu

2Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Empty Re: Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Dum Sept 23, 2012 9:45 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

sataniel a scris:Pe 3-4 noiembrie sunt nationalele in bucuresti. Cum am drum acolo weekendul ala s-ar putea sa vreau sa particip, asa ca am sa joc Warmachines cand am ocazia cu cine am ocazia. Momentan nu stiu mai multe detalii. Din pacate noi in Timisoara am ramas doar 3, dar poate o sa atragem noi recruti.

Daca ai nevoie de jocuri de antrenament, sunt disponibil. Wink

3Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Empty Re: Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Mar Sept 25, 2012 8:23 am

sataniel

sataniel
Furacios de blugi

Da. 35 si 50 (10 reinforcment). Trebuie sa citesc mai bine regulile.

http://web.info.uvt.ro/~mpopescu

4Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Empty Re: Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Lun Noi 05, 2012 9:11 pm

sataniel

sataniel
Furacios de blugi

Chiar daca mi-am luat-o de la fiecare oponent cu care am jucat si sambata am plecat cu o durere infernala de cap de la competitie, m-am distrat, m-am simtit bine si (sper) am invatat cate ceva pe aici, pe acolo.

http://web.info.uvt.ro/~mpopescu

5Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Empty Re: Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Lun Noi 05, 2012 9:48 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

sataniel a scris:Chiar daca mi-am luat-o de la fiecare oponent cu care am jucat si sambata am plecat cu o durere infernala de cap de la competitie, m-am distrat, m-am simtit bine si (sper) am invatat cate ceva pe aici, pe acolo.

Details, details, details! Sambata la Darius' place ofc;)

Edit: Daca se face bine. Darius, baga aspirina saracului! Embarassed Very Happy

6Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Empty Re: Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Lun Noi 05, 2012 9:57 pm

Bogdan

Bogdan
Furacios de Gin

@Mihai contra ce factiuni ai jucat? Details details! Sunt doar curios.

7Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Empty Re: Nationale WarmaHordes 2012 Bucuresti Lun Noi 05, 2012 10:44 pm

sataniel

sataniel
Furacios de blugi

Prima zi (50pt)
O lista foarte shooty de lilith
Menoth cu ala care isi aduce la viata modele.
Khador Butcher

A doua zi (35pt)
Kaya sau cum o cheama cu Ghorax si First Born si inca cateva lights (foarte fain combo tot battlegroupul avea stealth) si 2 solos. Ghoraxul in cel mai rau caz pentru mine sarja 14 cu pow 23 si incorporeal (sau ghost nu mai stiu exact). Am reusit sa-i omor totusi First Bornul (singura chestie care i-am omorat-o) asa ca nu m-a sarjat prin cladire, dar tot mi-a facut assasinate.
Khador cu nu mai stiu cine (parca Irusk). Unii care fac shieldwall, 2 troopeti de cavalerie, solo cavalerie si ceva character warjack cu care n-am prea interactionat. Dupa ce am fugit cu casterul pe plansa a castigat la scenariu iar eu ramasesem doar cu casterul si un seether.
SI din nou Khador cu Irusk (sigur de data asta) cu widow makerii si winter guards (sau ceva troops mai bune?), mercenari trolli, spriggan si ceva assasins?!? La expirarea timpului avea 1-0 la scenariu, dar chiar daca as fi reusit sa-i neg punctul ala tot ma batea la puncte.

http://web.info.uvt.ro/~mpopescu

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum