Jeans-Stealer Den
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Share a Dark Vengeance

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Share a Dark Vengeance Empty Share a Dark Vengeance Dum Oct 28, 2012 3:18 pm

sataniel

sataniel
Furacios de blugi

Creez acest topic pentru a incerca sa cuplez (ce mai sun Cupidon - Slaanesh twisted Cupidon) doritori de aramate din starterset-ul Dark Vengeance.

Dupa parerea mea noii jucatori ar trebui sa aiba prioritate fata de cei care vor doar sa-si extinda armatele, dar nu va pot obliga cum sa va cuplati.

Daca doua persoane ar putea sa ia un starter impreuna dar amandoua au nevoie de rulebookul din starterset acestia pot bune bani extra sa ia al doilea rulebook de pe bits and kits.

Andrei Oarcea - vrea Chaos Space Marines - are nevoie de rule book - jucator nou
Adi - vrea Chos Space Marines - nu are nevoie de rule book (dispus sa dea 40% doar pentru CSM sau sa faca schimb sprueurile lui de DA deja achizitionate cu sprueurile de CSM) - elder

Cine mai vrea sa se anunte si il trec in lista.

http://web.info.uvt.ro/~mpopescu

2Share a Dark Vengeance Empty Re: Share a Dark Vengeance Dum Oct 28, 2012 4:56 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

P.S.: Si am deja luat un Dark Vengeance. Deci am de dat la schimb o carutza de Dark Angels.

P.S.: Hmm inca un posibil jucator de Chaos. Welcome to the dark side. We have cookies. And ho's. Twisted Evil

3Share a Dark Vengeance Empty Re: Share a Dark Vengeance Dum Oct 28, 2012 5:11 pm

viktorslama


Furacios Biban

Eu aș vrea chestii de loyaliști - nu neapărat toate, mai ales dacă poate au PREA multă iconografie de Emo Angels. A făcut cineva vreun calcul cu prețuri în lei? Putem lua de pe Maelstrom?

4Share a Dark Vengeance Empty Re: Share a Dark Vengeance Dum Oct 28, 2012 5:16 pm

sataniel

sataniel
Furacios de blugi

Pe wayland iese aprox 280 ron boxul, deci 140 de persoana.
Maelstrom inca nu ia comenzi, plus ca au doar 10% reducere. (wayland au 20% - transport gratuit of course)

Rulebookul pe bits and kits e 18 lire (102 lei).

http://web.info.uvt.ro/~mpopescu

5Share a Dark Vengeance Empty Re: Share a Dark Vengeance Dum Oct 28, 2012 5:57 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

viktorslama a scris:nu neapărat toate, mai ales dacă poate au PREA multă iconografie de Emo Angels.

Pai Tacticalii si termies si librarian-ul au chestii minore de eliminat (iconografie pe shoulder pads si similar stuff).
Bikerii au putina iconografie la fel de usor de eliminat. In schimb daca te deranjeaza robele atunci nu se merita pt. ca nu vad cum pot fi eliminate fara multa munca. Eu zic ca arata cool si asa (nu numai DA's and succesors poarta robe).
Capitanul in schimb va fi un pic mai greu de modificat dar este vorba de plastic si cu putina rabdare se poate obtine un model relativ unic (pt. ca si asa multi jucatori sunt lenesi si nu o sa umble la el). Mai convertesti un pic cu un alfel de arma (axe/sword de sanguinary guard sau altceva) si o sa fie ceva cool.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum