Jeans-Stealer Den
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Caut miniaturi Infinity

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Caut miniaturi Infinity Empty Caut miniaturi Infinity Sam Iul 06, 2013 12:40 pm

VenerableWolf


Furacios Biban

I know this is a loooong shot... but hey. Are cineva de dat miniaturi de Infinity ? orice factiune... pe bani sau la schimb Smile

2Caut miniaturi Infinity Empty Re: Caut miniaturi Infinity Sam Iul 13, 2013 5:59 pm

sataniel

sataniel
Furacios de blugi

O sa am un clockmaker de dat, cand vine. Sau daca te grabesti ti-l pot da pe asta care il am numai ca e asamblat si dat cu undercoat negru deja.

Daca te intereseaza eu as vrea un schimb, in special Corregidor dar orice alta miniatura de Nomad sau CA e ok. Hek orice Infinity miniature pe care n-o am ii ok. Very Happy

http://web.info.uvt.ro/~mpopescu

3Caut miniaturi Infinity Empty Re: Caut miniaturi Infinity Dum Iul 14, 2013 3:38 pm

VenerableWolf


Furacios Biban

de schimb nu am ce da. ma gandeam al good old fashioned cash. or space marines Razz. Ai cumva si total din gresala o mana in plus ? cu arma sau cu orice ? mi-am scapat pe jos interventorul si de atunci nu ii mai gasesc mana stanga. Parca a cazut intr-o gaura neagra. Si nu am cu ce o inlocuiesc. Am luat Spec Opsul care venea cu extra arme si in mintea mea naiva credeam ca vine si cu maini atasate de ele. Well shit.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum