Jeans-Stealer Den
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Infinity si Unchearted Seas

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Infinity si Unchearted Seas Empty Infinity si Unchearted Seas Lun Oct 07, 2013 11:12 pm

VenerableWolf


Furacios Biban

m un starter de dat plus sun blister de 2 Keisotsu unul cu GL. Miniaturile date cu primer negru si pantalonii vopsiti cu Catachan Green. pret 160 de lei.
Am 2 flote de Unchearted Seas - Dragon Lords si Shtoud Mages. pun si detalii daca intereseaza pe cineva

Accept la schimb miniaturi de Dropzone Commander sau DBA produs de Corvus Beli. Stiu ca e a long shot....dar hey....

2Infinity si Unchearted Seas Empty Re: Infinity si Unchearted Seas Mar Oct 08, 2013 6:06 pm

lemanruss

lemanruss
Furacios de Gin

care e starterul?
japanese sectorial army?
sunt interesat.

3Infinity si Unchearted Seas Empty Re: Infinity si Unchearted Seas Mar Oct 08, 2013 8:55 pm

VenerableWolf


Furacios Biban

exact. e starterul de sectoriala. plus un blister de 2 modele

4Infinity si Unchearted Seas Empty Re: Infinity si Unchearted Seas Mar Oct 08, 2013 9:27 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

Cipi, daca nu te bagi...esti de ala.. Wink

5Infinity si Unchearted Seas Empty Re: Infinity si Unchearted Seas Joi Oct 10, 2013 11:01 am

VenerableWolf


Furacios Biban

te tenteaza mai tare daca ti le dau la 150 ? Razz

6Infinity si Unchearted Seas Empty Re: Infinity si Unchearted Seas Joi Oct 10, 2013 11:40 pm

lemanruss

lemanruss
Furacios de Gin

poti sa imi trimiti un pm cu nr tau de tel?

7Infinity si Unchearted Seas Empty Re: Infinity si Unchearted Seas Sam Oct 12, 2013 8:09 pm

VenerableWolf


Furacios Biban

mai adaug si pe lista Space Marines. Am tacticali si heavy weapons. multi. si cheap of course. dau doar pe multiplii de 5 Very Happy

8Infinity si Unchearted Seas Empty Re: Infinity si Unchearted Seas Mier Oct 16, 2013 11:51 am

VenerableWolf


Furacios Biban

marinii si infinity si-au gasit casa noua. Ramane Unchearted Seas pentru cei interesati de batalii navale in still fantasy Smile

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum