Jeans-Stealer Den
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

!!!!Win a Forge World Warhound Titan!! Worthy Painting!!!!!!

4 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Night


Furacios Biban

Am primit un video de la Mini Wargaming in care spune ca Worthy Painting scoate la bataie 3 TITANI. TREI. Care pot fi trimisi oriunde in lume, fara taxa de transport

Ceea ce trebuie sa facem este sa intram pe link-ul de youtube: https://www.youtube.com/watch?v=zTWMSDs6VHM&feature=player_embedded#! si sa scriem in sectiunea de comentarii cuvantul "Entered.", pe langa un subscribe la channelul lor. Asta este pentru unul din titani.

Pentru ai doilea Titan trebuie sa facem acelasi lucru, dar de data asta pe pagina lor de Facebook: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.426102674098799.89766.214954928546909&type=1 Dupa cum am spus, sciem "Entered" si un like.

Pentru al treilea trebuie intrat pe pagina lor de twitter si sa le dam "Follow". Atat. Eu am intrat pentru cele doua de pe paginile de Youtube si cea de Facebook. Eu spun sa ne bagam cat mai multi fiindca e foarte simplu si cine stie?
Poate avem sansa sa castigam unul. Nu stii niciodata daca nu incerci. Wink

Garak

Garak
Admin

Heh, nice find.

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

Premiile is faine. Hai ca am dat si io pe iutub si feisbuc...

Kelvon

Kelvon
Furacios de Gin

M-am bagat la toate 3. In teorie la Lucius Pattern o sa fie cel mai mic pool de participanti pentru ca trebuie sa faci toti cei trei pasi (Youtube, Facebook and Twitter) ca sa intrii in draw.

Night


Furacios Biban

Nu se stie nimic de castigatori?

Kelvon

Kelvon
Furacios de Gin

I have no clue. Fii sigur ca nu vei fi unul din ei Smile

Kelvon

Kelvon
Furacios de Gin

Night


Furacios Biban

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum