Jeans-Stealer Den
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Zvonuri De Fantasy

5 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Zvonuri De Fantasy - Pagina 2 Empty Re: Zvonuri De Fantasy Vin Sept 12, 2014 9:23 am

sataniel

sataniel
Furacios de blugi

Apophas, abia primise si el miniatura si acum l-au omorat... Un moment de reculegere, va rog... In Franta, in ambele magazine in care am intrat se juca WFB si masa de W40K statea degeaba si nu jucau campania, deci WFB e amortit doar la noi.

Off-topic: Adi, tu ce armata de Ogre poti sa fieldui maxim? 3000 pct sau mai putin? Ma gandesc sa-mi exting si eu WFB anul asta la nivelul tau.

http://web.info.uvt.ro/~mpopescu

27Zvonuri De Fantasy - Pagina 2 Empty Re: Zvonuri De Fantasy Sam Sept 13, 2014 7:42 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

Am 3000 sigur. Cred ca pot extinde pana pe la 3500 sau 3800 cu bling...pacat ca numai noi doi avem...Dar cum nu am mai jucat demult, yes I would Wink

28Zvonuri De Fantasy - Pagina 2 Empty Re: Zvonuri De Fantasy Joi Oct 09, 2014 11:24 pm

sataniel

sataniel
Furacios de blugi

Dupa ce-am citit Vengeance, I had a craving for painting horses. O unitate de cavalerie din pacate este peste 200 de lei si nici macar nu-i de la o factiune care o joc (Bane Knights don't count... they are heavily armoured and unnatural). Asa ca mi-am adus aminte de WFB wood elves si empire chiar si woc marauders... si am ramas surprins,nu i-am gasit la retaileri... sunt 3-4 kituri la fiecare factiune. batalionul de TK nu este pe wayland. Ba chiar si la W40K, o groaza de chestii nu mai sunt available (DE de exemplu doar cei de plastic). So what the hell is going on, I hadn't paid that much attention to GW new policies, but what is happening?

http://web.info.uvt.ro/~mpopescu

29Zvonuri De Fantasy - Pagina 2 Empty Re: Zvonuri De Fantasy Vin Oct 10, 2014 10:40 pm

Tarash_Bulba

Tarash_Bulba
Furacios de blugi

O fi prostia aia cu online retailers non GW have bad policy/no discount by GW? Ce-ar fi sa le scrii la wayland sau firestorm sa ii intrebi care-i dealu'?

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum